Ataşehir Diş Kliniği Orident Profesyonel Diş Estetiği

Kaliteli bir yaşam için, sağlıklı bir vücut gereklidir. Sağlıklı bir vücut ise, tepeden tırnağa her açıdan vücut bütünlüğünün korunması demektir. Dişlerin, bu bütünlükte önemli bir payı vardır. Diş sağlığı demek, sağlıklı bir vücut kaliteli bir yaşam demektir.

 Ataşehir diş polikliniği hizmeti veren Ori Dent, implant diş tedavisinden kanal tedavisi ve diş beyazlatmaya kadar birçok estetik diş tedavisinin gerçekleştirildiği diş polikliniğidir. Kaplama diş, diş dolgusu ve daha birçok hizmet, uzun süreli kullanıma yönelik olarak Ori Dent Ağız ve Diş Polikliniğinden alınabilir.

Ayrıca, 20 lik diş hastalıkları için kaliteli çözümler, uzman doktorlar ve asistanlar ile, güleryüzlü personel tarafından sunulmaktadır. Gerek 20 lik diş çekimi gerekse uygun durumlarda 20 lik diş ameliyatı, hastaların sıkıntılarına çözüm bulmak amacıyla Ori Dent’in hizmetleri arasındadır. Ori Dent polikliniğinden, diş hastalıkları için de beklenti ve ihtiyaçlara uygun çözümlerle kaliteli destek sağlanabilir.

Ayrıntılı bilgi için, orident.net adresi incelenerek poliklinikle ihtiyaçlara göre iletişime geçilebilir. Gerek diş estetiği gerekse diş hastalıkları için Ori Dent, Ataşehir diş polikliniği hizmetini uygun koşullarda yerine getirmektedir.