Bunes Tesisat En Uygun ve Garantili Tesisat ile Hizmetinizde!

Bunes Tesisat, Ankara tesisat olarak hizmet veren ve neredeyse 20 yıldır aktif olarak sektörde rol alan bir firma olarak karşımıza çıkmaktadır. Tesisat kurulumundan şofben, ocak ve fırın kurulumlarına, kat kaloriferinden petek temizliğine ve hatta gider tıkanıklıklarına varana kadar her türlü alanda hizmet sunan Bunes Tesisat, Ankara’nın önemli isimlerinden biridir.

Gerçekleştirmiş olduğu farklı uygulamaları ile dikkat çeken Bunes Tesisat, sunmuş olduğu kaliteli ve garantili hizmetleri sayesinde en çok tercih edilen firmalar arasında yer almaktadır. Uzman kadrosu ve profesyonel ekipmanları ile başarılı işler çıkarırken, bu hizmetlerini en uygun koşullarda sunmaktadır. Ankara petek temizleme ya da tıkanık açma deyince akla ilk gelen firmalardan olması da ekstra tercih nedeni olarak gösterilmektedir.

Tüm bunların yanı sıra gerek su tesisatında, gerekse peteklerde meydana gelen pis su tıkanıklıklarına Ankara tıkanık açma olarak çözüm üreten Bunes Tesisat, tesisatlarda herhangi bir kırma, dökme işlemi gerçekleştirmeden, son teknoloji cihazlar ile hasarsız bir şekilde tıkanık açabilmektedir.

Bütün Trakya’da sabit fiyat politikası ile hizmet veren Bunes Tesisat’tan randevu ve bilgi için 0534 635 06 98 numaralı hat üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir