ELEKTRONİK TARTI SİSTEMLERİ İLE DOĞRU ÖLÇÜMLER YAPIN

En çok tercih edilen taşıt kantarları arasında yer alan tır kantarı, ağır yük lojistiği hizmeti veren firmaların ihtiyaçlarına uygun olarak tasarlanmaktadır. Bu konuda en iyisi olma yolunda ilerleyen ve büyük yollar kat eden Dünya Kantar firmamız, üstün nitelikli çalışmalara imza atmaya devam etmektedir. Daha fazla yük taşımacılığı yapan firmalara özel 60 tonluk kantar seçeneği sunan firmamız, her sorununuza en kısa sürede çözüm üretmektedir. Üretim, imalat ve servis üçlüsünü en iyi şekilde sunan Dünya Kantar markasının güvenilirliği dikkat çekmektedir.

İkinci el kantar projelerinde de büyük başarılar elde eden firmamız, kaliteli malzemelerle tasarlanmış olan kantarları daha uygun fiyatlara sunmaktadır. Projelendirme hizmetleri yanında kurulum hizmetleri de veren Dünya Kantar, Türkiye genelinde 24 saatte servis hizmeti sağlayabilmektedir. En iyi ve hızlı hizmet veren kantar firmaları daha çok tercih edilmektedir. Bunun bilincinde olarak müşterilerimize daima en kaliteli ürünleri sunuyoruz.

Firmamızın merkezi İstanbul’da olup Çorum ve Ankara illerinde fabrikaları bulunmaktadır. Bu doğrultuda verdiği hizmetleri sayesinde Ankara genelinde en çok tercih edilen Ankara kantar firmaları arasında üst sıralarda olmayı başarmıştır. Ankara ve çevresinde ihtiyacınız olan tartım sistemleri için bizi arayabilirsiniz. Her konuda olduğu gibi kantar fiyatları konusunda da firmamıza güvenebileceğinizi unutmayın. İstediğiniz zaman firmamıza ulaşarak aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.