Güvene Dayalı Psikolojik Danışmanlık Hizmetleri

Çocukların, ergenlerin, yetişkin bireylerin, çiftlerin psikolojik, bilişsel, pedagojik, duygusal, sosyal, akademik ve zihinsel gelişimlerine destek olmak amacı ile Beylikdüzü psikolojik danışmanlık hizmetlerine başlayan Yüksel Danışmanlık ve Gelişim Merkezi, 2017 yılında kurulmasına rağmen farkını ve kalitesini hissettirmeyi başarmıştır. Kısa zamanda geniş bir kitleye hitap eden danışmanlık merkezimiz, işinin ehli terapistleri ile profesyonel çalışmalara imza atmaktadır.

Hizmetlerini ünlü psikologlar ile sürdüren kurumumuz, ihtiyaca yönelik terapi yöntemleri uygulamaktadır. Yani her bireye ve her soruna aynı terapi ve tedavi yöntemi uygulanmıyor. Yaşanan sorunlara, kişinin psikolojik durumuna, sorunun temel nedenine ve etkilerine göre bir değerlendirme yapan uzmanlarımız en etkili yöntemi belirleyerek kısa sürede etkili sonuçlar elde ediyor.

Mutlu birey olarak yaşamanın herkesin hakkı olduğunu düşünen Yüksel Danışmanlık Merkezimiz, her türlü Beylikdüzü psikolog ihtiyaçlarınıza cevap vermektedir. Toplumsal yaşama mutlu bireyler şeklinde entegre olmanız için elimizden geleni yapıyoruz ve yaşadığınız psikolojik sorunlardan bir an önce kurtulmanızı sağlıyoruz. Merkezimizin ekonomik ve kapsamlı hizmetlerinden yararlanmak, hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için http://www.yukselpsikoloji.com/randevu iletişim hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir