Güvenle Avlanmayı Öğrenmek

Ateş etmeye başlamadan önce havalı tüfek veya yay güvenliğini öğrenmek için eğitimlere katılın. Resmi güvenlik sınıfları bazen bir silah sahibi olmak zorundadır ve kesinlikle hem silahlar hem de yaylar için iyi bir fikirdir. Uygulamaya başlamadan önce av silahınızı nasıl güvenle kullanabileceğinizi öğrenmek için bazı silah veya yay güvenlik sınıflarına kaydolun.

Size en yakın güvenlik kurslarını bulmak için çevrimiçi arama yapabilirsiniz. Silah güvenliği kursları veya avcı güvenliği kursları gibi arama terimlerini kullanmak doğru kursu bulmanızı sağlayacaktır.

Pratik Yapmak İçin Bir Yay Ya Da Silah Satın Alın

Avlanmaya başlamadan önce av silahınızı nasıl güvenli bir şekilde kullanacağınızı bilmeniz gerektiğinden emin olunamaz. Av kazaları olabilir ve siz dışarıdayken yanlışlıkla kendinize veya bir başkasına zarar vermek istemezsiniz. Yepyeni bir av silahı ya da Olta Takımı satın almak pahalı olabilir. İstediğiniz şeyden emin olana kadar ilk başta pratik yapmak için ödünç almayı düşünün.

Av tüfeği başlangıçta en uygun av silahıdır. Yaylar daha az maliyetlere sahiptir, çünkü av tüfeği veya tüfekle sürekli yeni cephane almak yerine okları yeniden kullanabilirsiniz. Avlanma silahınızı ödünç almak yerine satın almak istiyorsanız, ancak nereden başlayacağınızdan emin değilseniz, avlanma mağazalarındaki personel genellikle çok bilgilidir ve iyi bir başlangıç ​​silahı veya yayı seçmenize yardımcı olabilir. Havalı tüfeklerin modelleri için Online Av Malzemeleri web adresini ziyaret etmeniz yeterli.

Nerede yaşadığınıza bağlı olarak, silah satın alma işlemi farklıdır. Çevrimiçi olarak baktığınızdan ve bir silah satın almadan önce gerekli adımları attığınızdan emin olun. Yayınızı ya da silahınızı belli bir mesafeden kullanmaya çalışın.  Pek çok ateşli silah ve okçuluk menzili, yeni başlayanlar için daha önce hiç yapmadıysanız, nasıl atış yapılacağını öğrenmenize yardımcı olacak kurslar da sunar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir