İndirime Giren Oyunlar

Birçok kategoride oyun bulunduran steam de binlerce oyun bulunmaktadır. Buradaki oyunların çoğu ücretli bir şekilde oyun severlere sunulmaktadır. Belirli dönemlerde şirketlerin yapmış olduğu kampanyalarla oyunlarda indirim yapmaktadır. Hatta bazı oyunlar belirli süreliğine ücretsiz olarak satışına devam etmektedir. Https://teknodiot.com/112-tllik-oyun-steamde-ucretsiz-oldu güncel olarak steam platformunda  ücretsiz steam oyunları yayınlanmaktadır. Steam’de bulunan oyunlar ücretsiz hale geldiğinde Teknodiot sitesinde oyunla ilgili bilgiler ve kampanyalar detaylı bir şekilde anlatılmaktadır.

Oyunları tutkulu bir şekilde oynayan kullanıcılar ücretli oyunları alabilmektedir. Bazen gereğinden fazla pahalı olan steam oyunları ücretsiz bir şekilde burada yayınlandığında yayınlandığında oyun severlerin yüzünü güldürmektedir. Oyun haberleri hakkında bilgi verirken, bu site kullanıcılara maddi yönden destek sağlamayı amaçlanmıştır. Kaliteli oyunlar hakkında son dakika gelişmeleri ve steam oyunları hakkında bilgi vermeyi amaçlanmıştır.

Teknodiot sitesi ücretsiz steam oyunları kategorisinde en yeni ücretsiz oyun haberlerini sunmaktadır. Oyunların ne zaman ücretsiz olduğunu veya olacağını ne kadar süreceğini detaylı bir şekilde yayınlamaktadır. Buradaki yazıları takip ederek sizde kolay bir şekilde ücretsiz oyunlardan haberdar olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir