İnternette Gizlilik

İnternette gizli kalmak istiyorsanız onion links içerisinden bir bağlantı seçmeniz ve bir VPN servisi ile aktif hale getirmeniz yeterli olacaktır.  Gerçek kimliğinizi gizleyen ve güvenlik duvarınızı aktif hale getirerek sizi koruyan bağlantılar ile internet izlerinizin ulaşılmaz olmasını sağlayabilirsiniz. Onion uzantılı bağlantılar ile Crome ve Firefox bağlantıyı tanımayacağı için açamayacaktır. Derin ağ olarak adlandırılmış olan internetin gizli alanlarında hareket etmek istiyorsanız bir onion list bağlantısına sahip olmanız gerekiyor.

Derin internette yapacağınız işler için ihtiyacınız olan onion list bağlantıları içinden bir bağlantı seçerek tor tarayıcısı ile aktif hale getirdiğinizde gizliliğinizi artırmış oluyorsunuz. Derin internette gizlilik çok önemli olduğu için seçmiş olduğunuz bağlantıyı aktif hale getirirken kişisel bilgilerinizi girmemeli ve anonim bir hesap olmaya özen göstermelisiniz.

Gizlilik ve Güvenlik

Derin internette güvenliğinizi ve gizliliğinizi üst dizeyde tutabilmek için yapmanız gereken deep web links bağlantılarından birini seçmek ve sahte siteler tarafından dolandırılmanın önüne geçmektir. Sahte siteler tarafından sağlanan bağlantılar gizliliğinizi sağlamayacağı gibi kendinizi güvene almak için kullanacağınız VPN servisini de aktif hale getirmeyecektir. Deep web bağlantılarına http://onionlist.com/deepweblinks adresinden erişim sağlayabilirsiniz.

Derin internet balantınızı azami derece de gizli hale getirebilmek için kullanacağınız deep web link, bir tor tarayıcı yardımı ile kullanabileceğiniz, VPN servisini aktif hale getirerek kullanabileceğiniz bir linktir. Buz dağının görünen yüzü olan günlük internet dışında kalan derin internette daha gizli kalmak için deep web link kullanmak zorundasınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir