İO OYUNLARINDA LİDERLER LİSTESİNE GİREBİLİRSİNİZ

İlk zamanlarda birkaç oyunla piyasada yerini alan io oyunlar kısa zamanda büyük bir ilgi gördü. Birçok kişide bağımlılık yaratan bu oyunlara her gün bir yenisi eklendi. Bu oyunların hepsini bir arada görme şansı bulamamaktan yakınan oyun severler için io-oyunlar.com sitemizi kurduk ve tüm oyunları tek bir listede buluşturduk.

io-oyunlar.com olarak tüm kullanıcılarımıza kaliteden ödün vermeden oyun hizmeti vermeye devam ediyoruz. İo oyunları arasında ön planda tutulan slither.io oyununu tek bir tıklama ile oynama şansı veriyoruz. Sitemizde yer alan kategorilerden arasından slither.io’u tercih ettikten sonra bir kullanıcı adı belirleyip oyuna giriş yapabiliyorsunuz.

Klasik bir yılan oyununa benzeyen bu oyunda yılanınızı yemlerle besliyor ve büyütmeye çalışıyorsunuz. Tabi ki bu arada düşmanların hamlelerine karşı da hazırlıklı olmanız gerekiyor. Tecrübe gerektirmeyen bu oyunda liderliğe kısa sürede sahip olabilirsiniz.

Sitemizde sunduğumuz io oyun oyna hizmetleri ücretsizdir. Ana sayfamızda yer alan oyun kategorilerinden istediğinizi seçerek giriş yapabilir ve rakiplerinizle savaşmaya başlayabilirsiniz. Keyifli anlar geçireceğiniz oyunlarımız her gün yenilenmektedir. Yeni çıkan oyunlar denetlendikten sonra hemen listemizde yerini alır.