Kripto Para Haber

“Analist Uyardı! Bitcoin Büyük Hamlelere Başlayınca Alt Koinler Düşüşe Geçecek”*

Kripto para haber alt koin kullanıcılarını harekete geçirdi. Bitcoin 12 Mart 2019’da yüzde 1 değer kaybı yaşadı. Pek çok alt koinde görülen değer kaybı yüzde iki ve üç civarında oldu.

Tüm kripto para fiyat dengeleri değer kaybından sistematik olarak etkilendi.  Analistler Bitcoin hareketliliğinin alt koinler için çöküşe neden olabileceğini savunuyorlar

Bitcoin borsada yatay düzlemde seyretmeye başlayınca alt koinlerin bu stabiliteden olumlu etkileneceğini savunan analistler büyük hareketlenmeler için az bir zaman kaldığını belirtiyorlar.

* (@CryptoDon Alt)

“Türk Kripto Para Borsası Bayebit, Transfer Ücretlerini Kaldırdı!”

Koin bülteni sitesinde yayımlanan haber başlığına göre, Türk Bitcoin  para borsası Bayebit, transfer ücretlerini de kaldırdı. Ocak 2019’da giren uygulamaya göre transfer ücretleri borsanın kendisi tarafından karşılanacak.

“Korkutucu Değişim”

Tether ’in resmi internet sitesinde yapılan açıklamaya göre; Stabil koin Tether, “1 USDT için 1 Dolar” şartını kaldırıyor. Piyasa hacmiyle büyük stabiliteye sahip Tether koin ABD doları endekslidir. Resmi sitelerinde yapılan açıklamaya göre her bir USDT için bankada 1 USD tutulamayabileceği ve bazı zamanlarda 3. Partilere verilen borçların USDT endeksi olarak nitelenebileceğini duyurmuştur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir