Kuşkonmaz Özellikleri

Kuşları evimizden, yaşam alanımızdan uzak tutmak için kullandığımız kuşkonmaz tel; metal veya polikarbon ham madde kullanılarak üretiliyor. Üretildiği malzemelerden kaynaklı olarak yanmayan ve alev almayan kuşkonmaz tel yangına karşı dayanıklı olduğu için uzun süre kullanılabiliyor. Polikarbon malzeme kullanılarak üretilen kuşkonmazlar aynı zamanda ultraviyole ışınlardan, güneş ışınlarından etkilenmiyor uzun yıllar aşınmadan kullanılabiliyor. Ürün çeşitleri için https://karakoydrenaj.com/urun/kuskonmaz-tel-ureticisi web adresine göz atınız.

Montajı ve uygulaması da çok basit olan kuşkonmazlar kimyasal yapıştırıcılar yardımı ve vidalar ile sabitlenmektedir. Montajı ve demontajı kolay olan kuşkonmazları dilediğiniz zaman çıkarıp demonte hale getirebilirsiniz. Bir metresinde 784 adet diken bulunan kuşkonmazlar kuşların tünemesini maksimum seviye de engellemektedir. Görsel olarak da estetik tasarımlara sahip oldukları için evinizin dışında görsel olarak çok şık dururlar.

Kuşkonmaz Tel Fiyatı

Çok fonksiyonel kuş tüneme engelleyicileri olan kuşkonmaz fiyatları oldukça ekonomik fiyatlardır. 50 cm uzunluklarda adet bazında satılan kuşkonmazlar kimyasal aşınmaya karşı da çok dayanıklıdır. Polikarbon ham maddeden üretilen kuş kovucular çok uzun ömürlü oldukları için fiyat – performans açısından da size avantaj sağlar.

Kuşlardan kurtulmak ve onlara zarar vermeden evinizden uzak tutmak için kullanacağınız kuşkonmaz teller TSE üretim standartlarına göre üretilmektedir. 11 cm diken uzunluğuna sahip olan koş kovucular Avrupa Birliği yapı malzemeleri yönetmeliğine de uygun olarak üretilmektedir. Kullanım ömürleri ortala 50 yıl olan kuşkonmazlar paslanmaz özelliklere sahip oldukları içinde evinizin veya binanın dış cephesine estetik olarak katkı sunar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir