Paykasa Nasıl Alınır?

Ön ödemeli kartlar arasında yer alan paykasa dünyanın dört bir yanında geçerli bir karttır. Kart numarası ve şifresi ile işlem yapılan paykasa kartlar tek kullanımlıktır. Paykasa kartların en önemli avantajı ihtiyacınız kadar olanı alabiliyor olmanızdır.

Paykasa kartları güvenilir internet sitelerinden satın almanız gerekir. Bazı siteler ödeme yaptığınız halde kart numarasını göndermemektedir. Bunun yanında yüksek kur fiyatları üzerinden kart satışı yapabilmektedir. Biz site olarak paykasa satın al sekmesi üzerinden müşterilerimize hizmet veriyoruz. İstediğiniz limitlerde paykasa kart satın almak için sitemizi ziyaret etmeniz ve canlı yardım hattına bağlanmanız gerekiyor.

Canlı yardım hattımız 7/24 üzerinden aktif bir şekilde hizmet vermektedir. Türkçe müşteri hizmetleri birimimiz hem kart satın alma taleplerinizi, hem de en uygun kur üzerinden paykasa bozdurma fiyatları ile bozdurma hizmeti vermektedir. Satın almış olduğunuz kartları kullanmak istemediğiniz takdirde yine sitemizin canlı yardım hattına bağlanarak talebinizi iletebilirsiniz. Bozdurma işlemlerinde de güncel kur fiyatları üzerinden işlem yapılmaktadır.

Online internet alışverişlerinizde güvenle kullanabileceğiniz paykasa kartlar 10 Euro’dan başlamak üzere 500 Euro’ya kadar farklı limitlerle satılmaktadır. Bu kapsamda ihtiyacınız olanı satın alarak alışveriş ödemelerinizi güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Kredi kartı ve banka hesaplarınızı riske atmamak için en ideal yöntem Paykasa’dır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir