Poliüretan Dış Cephelerde Nasıl Kullanılır?

Villa dış cephesi, otel dış cephe tasarımları, bina dış cephe dekorasyonlarında poliüretan malzemeler, estetik görüntüsü ve teknik özelliklerindeki olumlu yönleri nedeniyle geniş kullanım alanı bulmuştur. Villa veya bina dış cephelerini ele alıyor, beğendiğiniz modellerimizi binalarınıza uyarlıyoruz, özel olarak kullandığımız programlar ile 3D tasarım yapıyoruz. Pencere söveleri, saçak silmeleri, pencere kenarı söveleri, dış cephe söveleri tamamıyla kendi üretimimiz olan ürünlerdir. Özel kesit ve ölçülerde ürünler üretiyoruz. Dış cephe modelleri uygulamalarında poliüretan prekast, söve, payanda, sütun kullanılmaktadır. İklim sıcaklıkları göz önüne alınarak, dış cephe malzemelerinin kalınlıkları 10-20 mm arasında değişmektedir.

Poliüretan Dış Cephe Malzemesi Özellikleri Nelerdir?

Bina içinde ve dışında oluşan ısı farklılıklarından dolayı malzemelerde normalde terleme meydana gelirken, poliüretan kartonpiyer modelleri vs. malzemelerde yoğuşma/ terleme meydana gelmez. Detaylı bilgi için ziyaret https://www.polure.com/portfolio-item/poliuretan-kartonpiyer-modelleri adresini ediniz.

Poliüretan ürünler, su ve nem gibi dış etkenlerden etkilenmez. 180 dansite sertlikte olan bir üründür. Poliüretan malzemeler, ani ve kısa süreli sıcaklık değişimlerinden etkilenmemektedir. Yangın test dayanımı raporlarına göre, E sınıfı malzeme yani zor alev alan bir malzeme olduğu görülmüştür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir