Poliüretan Kiriş Modelleri Nelerdir?

Öncelikle poliüretan kiriş, kauçuk ve strafora benzeyen plastik türündeki bir maddeden elde edilen ve yapılarda bulunan kirişleri süslemeye yardımcı olan bir mimari eleman olarak tanımlanmaktadır. Genellikle ev dekorasyonunu tamamlamak üzere kullanılan poliüretan kirişler, pek çok modelde bulunabilmektedir.

Poliüretan Kiriş Modelleri Nelerdir?

Genellikle rüstik ya da otantik bir görünüme sahip olan poliüretan kiriş modelleri, bu tarz dekorasyonlar için tercih edilen yardımcı malzemelerdir. Özellikle ev dekorasyonlarına oldukça hoş bir hava katan poliüretan kiriş modelleri, ahşap görünüme sahip olmakta ve salon, oturma odası, yatak odası gibi alanlarda kullanılmaktadır.

Ev dekorasyonunda en sık rastlanılan poliüretan kiriş modellerine bakılacak olursa;  dekortifantik anahtar, at arabası tekerleği, Osmanlı Devleti’nin arması, Selçuklu simgesi olan kartal, tuğla ve taş gibi modeller, poliüretan kiriş modelleri arasında yer almaktadır.

Yapıların iç dizaynının yanı sıra dış dizaynında da kullanılan bazı poliüretan malzemeler bulunabilmektedir. Bunlardan biri de poliüretan sövedir. Poliüretan söve genellikle dış cephe mantolama işlemlerinde kullanılan ve yapılara büyük faydalar sağlayan bir malzemedir.

Bu gibi alanlarda müşterilerine kaliteli bir hizmet sunan Dekorix, dış cephe modelleri, söve ve kiriş modellerini müşterileri için sergileyebilmektedir. Bu alanda hizmet almak isteyen pek çok kişi internet sitesini ziyaret ederek gerekli bilgiyi alabilmektedir. Üstelik site üzerinden iletişime geçen müşteriler, firma tarafından yönlendirilen personeller sayesinde dekorasyonu tamamlayabilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir