Teknik Servis İçin Aranan İsim

Günümüzde Epson markasına olan ilginin arttığını görüyoruz. Bu artış ile beraber kullanılan Epson cihazlarda bazı arızaların yaşanması da mümkün hale gelmektedir. Yüksek başarı oranına sahip olan firmamız, Epson servisi hizmetleri sonrasında sayısız referansa sahip olmuştur. Sizlerde firmamızın kalitesini görmek istiyorsanız, referanslarımıza göz gezdirebilirsiniz.

Epson marka tüm cihazlardan olduğu gibi Epson Yazıcı Tamiri işlemlerinde de son derece titiz ve özverili çalışıyoruz. Öncelikle sorunu belirleyerek soruna uygun yapılması gereken tamire ve kullanılacak yedek parçaya karar veriyoruz. Ortaya çıkan fiyatı onaylamanız halinde cihazın tamiri en kısa sürede yapılarak ürününüz sağlam bir şekilde teslim edilir.

Ankara ilimizde geliştirdiğimiz hizmetlerimiz arasında Ankara projeksiyon servisi ayrı bir konuma sahiptir. Birçok yerde ve özellikle de okullarda kullanılan projeksiyonların tamirini çok daha hızlı bir şekilde yaparak öğrencilerin dersten geri kalmasını engelliyoruz. Okul dışında sinema ya da evlerde de kullanılan projeksiyonların tamiri normalde zordur. Ancak her zorluğa göğüs gerek ekibimiz, ihtiyacınız olan tamir hizmetlerini en iyi ve en hızlı şekilde yaparak sorunu çözmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir