Vip Araç Kiralamada Sektörün Öncüsü

İki yıldır şoförlü araç kiralama İstanbul sektöründe çalışmalarını sürdüren 4K Transfer, deneyimli kadrosu ve eğitimli şoförleri ile Vip kalitesinde hizmet almanızı sağlamaktadır. Prestijli yolculuk deneyimi yaşamanız için elinden geleni yapan ekibimiz, son derece lüks araçları ile hizmetinizdedir. Günümüzde büyük ilgi gören bu hizmetimiz için en özel araçları ve en kaliteli şoförleri hazırlıyoruz.

Özel yolcularımız için İngilizce dil bilgisine sahip şoförlerimiz ile şoförlü araç kiralama hizmeti veriyoruz. Bu sayede ayrıcalıklı hizmetlerimiz ile kendinizi özel hissetmenizi sağlıyoruz. Bununla beraber uygun fiyatlarımız ve çok özel ödeme seçeneklerimiz ile rakiplerimizi geride bırakan hizmetlere imza atıyoruz.

Özel eğitimli kadromuz ile 7/24 online hizmetinizde olan firmamızın Havalimanı transfer hizmetlerini incelemenizi öneriyoruz. İstanbul’da havalimanı ile oteller arasındaki mesafe bir hayli uzak olabiliyor. Bu mesafeyi taksi ya da dolmuşta kat etmektense, lüks araçta konforlu bir yolculukla otelinize gitmek daha avantajlı olacaktır. Havalimanı – otel arasında gidiş – geliş işlemlerinizi yerine getiren firmamızdan bireysel olarak yararlanabileceğiniz gibi ailenizle de yararlanabilirsiniz. Www.4ktransfer.com hizmetlerimizden daha iyi yararlanabilmeniz ve detaylı bilgi sahibi olabilmeniz için sizleri firmamız ile görüşmeye davet ediyoruz ve hizmetlerimizin farkını hissetmenizi istiyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir